Linolea Marmoleum

Zpět

Výhradně přírodní materiál, který je zároveň trvanlivou, vkusnou a především všestranně použitelnou podlahovou krytinou.
Používá se v domácnostech, kancelářích, nemocnicích, školách a veřejných budovách po celém světě.

Marmoleum Home
vzorník

Marmoleum Home-Click
vzorník

 

MARMOLEUM® real

Jemné kombinace barev. Tyto bohaté kombinace budou vřele vítány v jakémkoliv prostředí. Marmoleum real má tři škály: neutrální, přírodní a barvitou. Dodává se v tloušťkách 2,0 a 2,5 mm. Některé barvy jsou k dostání v tloušťkách 3,2 a 4,0 mm.

vzorník

MARMOLEUM® vivace

Nadšené reakce architektů a návrhářů na celém světě ukazují, že Vivace naplňuje skutečnou potřebu mnohobarevných vzorů. Všestranná podlahová krytina s dotykem noblesy. Dodává se v tloušťce 2,5 mm.

vzorník

MARMOLEUM® dual

Tato řada posouvá bohaté a jemné tóny do nového světa. Je to výrobek, který zaujme. Řada dual se dodává ve čtvercích, tak pásech, a to ve tloušťce 2,5 mm. Jeho výrazných mramorových efektů lze využít pro vytvoření barvitého a přirozeného pocitu.

vzorník

MARMOLEUM® fresco

Při vývoji této řady se vyšlo vstříc požadavkům na Marmoleum s méně výraznými vzory. Jeho nádherné kultivované přírodní barvy a pastely poskytují dokonalé pozadí pro harmonický a vyvážený interiér. Dodávají se v tloušťkách 2,0 a 2,5 mm, někdy 3,2 mm.

vzorník